top of page

Znasz mnie z radia :)

Jeśli szukasz profesjonalnego prowadzącego, który odnajdzie się w każdej sytuacji - dobrze trafiłeś. 

Nazywam się Piotr Owczarek. Przez blisko 18 lat (1996-2013) byłem zawodowo związany z radiem ( JA RADIO JAROCIN, RMI FM POZNAŃ, PLANETA FM POZNAŃ). Pracowałem jako Dj, prezenter, dziennikarz, szef radiowego newsroomu i rzecznik prasowy (m.in. ZDM Poznań). Dziennikarskiego fachu uczyłem się od najlepszych polskich i zagranicznych reporterów, m.in. podczas warsztatów organizowanych przez redakcję kultowego BBC Radio.

Obecnie prowadzę firmę W DOBRYM KADRZE (www.wdobrymkadrze.pl). Wraz z żoną zajmujemy się fotografią. Wieloletnie hobby stało się naszą codzienną pracą. Nie wyobrażam sobie jednak życia bez muzyki i mikrofonu, dlatego w naszej ofercie znalazła się też usługa dj - konferansjer. W tym zakresie współpracowałem między innymi z firmami: Valtra, Solaris, MAN, Tesco, Dendro, Audi, PGNiG, Volkswagen, PAW, Claas, Emotions Events. Prowadziłem imprezy firmowe i festiwale nawet dla kilku tysięcy osób, spotkania autorskie i integracyjne. 

Prywatnie jestem miłośnikiem muzyki reggae. Byłem autorem największego portalu o tej tematyce - RRR RASTA ROOTS REGGAE. W tym czego słucham na co dzień nie ma jednak ograniczeń. Uwielbiam m.in. Dżem, Iron Maiden, AC/CD, Erica Claptona, Dire Straits i wielu innych. Po prostu kocham dobrą muzykę, szczególnie z winyli:) 

Od kilku lat profesjonalnie zajmuję się też Cosplayem. Jako fan Gwiezdnych Wojen należę do międzynarodowej organizacji kostiumowej Mando Mercs Costume Clube w której mam zarejestrowane dwie zbroje Mandalorian:) Jako bohater uniwersum STAR WARS udzielam się na wielu eventach charytatywnych. Można mnie również spotkać na branżowych imprezach, m.in.: Pyrkon, Targi Hobby, Zlot Blaster.

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki - DJ Union i Zrzeszenia profesjonalnych dj'ów - DEEJAY mix club. Brałem udział w cyklu szkoleń dla Dj-ów i wodzirejów „Nowa jakość rozrywki”. 

DJ NA WESELE POZNAŃ

Dj Piotr w Winnicy
bottom of page