top of page

Muzyka

Dostosowana zawsze do charakteru wydarzenia i wieku uczestników.


Gram największe przeboje lat 70-tych, 80-tych, 90-tych i współczesne, zagraniczne i polskie. Kolekcja kilkunastu tysięcy piosenek pozwala zaspokoić gusta każdego słuchacza. Kilkunastoletni staż pracy w radio przekłada się na dużą znajomość gatunków muzycznych - od popu i disco, poprzez reggae aż po klasykę rocka. Na bieżąco śledzę też aktualne listy przebojów, jestem otwarty na obecnie obowiązujące muzyczne mody i trendy. 

Sprzęt audio

Dysponuję wysokiej klasy zestawem estradowym, składającym się z kolumn YAMAHA i subwoofera (kolumny basowej) ElectroVoice (pozwalającym nagłośnić wydarzenie dla około 150 osób), 

wielokanałowym mikserem, kontrolerem Dj-skim Numark, mikrofonami (bezprzewodowymi i przewodowymi) Shure i DNA .

 

Oferuję też nagłośnienie ślubów cywilnych w plenerze dodatkową kolumną akumulatorową, dzięki czemu mogę zapewnić oprawę (muzyka, mikrofon) ceremonii w miejscu, w którym nie ma dostępu do prądu!

Oświetlenie

Styl retro, z ciepłym światłem

Zestaw oświetleniowy składa się z dwóch lamp typu retro i dwóch  mocnych reflektorów w kloszach BeautyDish, z opcją zmiany natężenia światła, co docenią zarówno fotografowie jak i operatorzy kamer. Zestaw uzupełniają ruchome głowice. Ten styl oświetlenia sprawdzi się idealne w salach utrzymanych w rustykalnym klimacie.

 

Styl imprezowy

Sprawdzi się, jeśli lubicie kolor lub Wasze wesele odbywa się np. w namiocie, który chcecie wypełnić ferią barw. W tej konfiguracji oświetlenie parkietu składa się z głowic ruchomych SPOT  i WASH. Uzupełniają je podłogowe reflektory LED PAR, belka FOUR PAR i projektor wzorów Gobo.

IMG_3778.jpg

Zabawy

Konkurs "Jaka To Melodia", tańce hawajskie w rytm gry na bębnie, zabawa w kapelusze, dźwig (zabawa nawet dla 50 osób), taneczny pociąg, krzyżówka – to tylko niektóre atrakcje. W weselnym repertuarze nie pomijamy także takich klasyków jak: test zgodności czy ręka noga. W sumie w ofercie kilkanaście zabaw - z humorem ale bez obciachu :) 

630.jpg

Ile to kosztuje?

Koszt zależy od rodzaju imprezy (np.: wesele, rocznica, impreza firmowa) i czasu trwania.

Na atrakcyjne rabaty (w przypadku wesel) można liczyć zamawiając u nas dwie usługi:

fotografa (www.wdobrymkadrze.pl) i dj'a :)

Szczegóły oferty ustalam indywidualnie.

Zadzwoń lub napisz 

tel. 501676722

kontakt@wdobrymkadrze.pl

DJ NA WESELE POZNAŃ - TYLKO DJ PIOTR

bottom of page