Muzyka

Dostosowana zawsze do charakteru wydarzenia i wieku uczestników.


Gram największe przeboje lat 70-tych, 80-tych, 90-tych i współczesne, zagraniczne i polskie. Kolekcja kilkunastu tysięcy piosenek pozwala zaspokoić gusta każdego słuchacza. Kilkunastoletni staż pracy w radio przekłada się na dużą znajomość gatunków muzycznych - od popu i disco, poprzez reggae aż po klasykę rocka. Na bieżąco śledzę też aktualne listy przebojów, jestem otwarty na obecnie obowiązujące muzyczne mody i trendy. 

Gram tylko z licencjonowanych plików cyfrowych najwyższej jakości!

Sprzęt audio

Dysponuję wysokiej klasy zestawem estradowym, składającym się z kolumn YAMAHA i subwoofera (kolumny basowej) ElectroVoice (pozwalającym nagłośnić wydarzenie dla około 150 osób), 

wielokanałowym mikserem, kontrolerem Dj-skim Numark, mikrofonami (bezprzewodowymi i przewodowymi) Shure i AKG .

 

Oferuję też nagłośnienie ślubów cywilnych w plenerze dodatkową kolumną akumulatorową, dzięki czemu mogę zapewnić oprawę (muzyka, mikrofon) ceremonii w miejscu, w którym nie ma dostępu do prądu!

Oświetlenie

Od sezonu 2020 główne oświetlenie parkietu składa się z czterech głowic ruchomych SPOT (Showtec) i WASH (Flash). Uzupełniają je podłogowe reflektory LED PAR, belka FOUR PAR

i projektor wzorów Gobo.

 

Dodatkowe oświetlenie to dwie mocne lampy w kloszach BeautyDish z ciepłym, żółtym światłem idealne do sal utrzymanych w rustykalnym klimacie.

 

Pracuję na sprzęcie takich marek jak: AmericanDJ, Showtec, Light4Me i Flash.

Zabawy

Karaoke, tańce hawajskie w rytm gry na bębnie, zabawa w kapelusze, worek z przebraniami, konkurs "Jaka to melodia",  Dźwig (zabawa nawet dla 50 osób), taneczny pociąg – to tylko niektóre atrakcje. W weselnym repertuarze nie pomijamy także takich klasyków jak: test zgodności czy ręka noga. W sumie w ofercie kilkanaście zabaw - z humorem ale bez obciachu :) 

Ile to kosztuje?

Koszt zależy od rodzaju imprezy (np.: wesele, rocznica, impreza firmowa) i czasu trwania.

Na atrakcyjne rabaty (w przypadku wesel) można liczyć zamawiając u nas dwie usługi:

fotografa (www.wdobrymkadrze.pl) i dj'a :)

Szczegóły oferty ustalam indywidualnie.

Zadzwoń lub napisz 

tel. 501676722

kontakt@wdobrymkadrze.pl

DJ NA WESELE POZNAŃ - TYLKO DJ PIOTR

© 2016 DJ PIOTR

  • Facebook App Icon
  • Instagram Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now