© 2016 DJ PIOTR

  • Facebook App Icon
  • Instagram Social Icon

Muzyka

Dostosowana zawsze do charakteru wydarzenia i wieku uczestników.


Gram największe przeboje lat 70-tych, 80-tych, 90-tych i współczesne, zagraniczne i polskie. Kolekcja kilkunastu tysięcy piosenek pozwala zaspokoić gusta każdego słuchacza. Kilkunastoletni staż pracy w radio przekłada się na dużą znajomość gatunków muzycznych - od popu i disco, poprzez reggae aż po klasykę rocka. Na bieżąco śledzę też aktualne listy przebojów, jestem otwarty na obecnie obowiązujące muzyczne mody i trendy. 

Podczas granych przeze mnie imprez można bawić się przy muzyce takich artystów jak np.: Bananarama, Madonna, Modern Talking, Pet Shop Boys, Boney M, Kylie, JLO, Shakira, Rihanna, Sean Paul, Enrique Iglesias, Shakin Stevens, KC & Sunshine Band, Michael Jackson, Wham, Kaoma, Gloria Estefan, Ray Charles, Depeche Mode, Bee Gees, Dr Alban, Abba, Bad Boys Blue, Avicii, Pharrell Williams i wielu innych. 

Gram tylko z licencjonowanych plików cyfrowych!

Sprzęt audio

Dysponuję zestawem estradowym, składającym się z dwóch wydajnych kolumn Behringer B812Neo, o łącznej mocy ponad 2000 W, co pozwala nagłośnić imprezę dla około 150 osób (w razie konieczności zestaw uzupełniany jest subwooferem Electro Voice ELX 200-12SP o mocy 1000 W), wielokanałowym mikserem, kontrolerem Dj-skim Numark, mikrofonami Shure i AKG. Oferuję też nagłośnienie ślubów cywilnych w plenerze dodatkową kolumną o mocy 300 W.

Oświetlenie

Oświetlenie ciągłe RGBW, efektowne światła Quad Phase i punktowe typu moonflower, reflektory LED PAR, projektor wzorów Gobo, ruchome  głowice WASH LED o mocy 70W i wytwornica dymu sprawią, że sala wypełni się kolorem pulsującym w rytm muzyki. Pracuję na sprzęcie takich marek jak: American DJ, Flash, Light4Me, Colorstage.

Estetyka stanowiska

Stanowisko pracy jest wizytówką dj'a. Dbam o to, by wystroju sali nie popsuły kilometry kabli i przytłaczające statywy. Staram się do minimum ograniczyć widoczność wszelkich elementów technicznych. Na statywach stosuję więc eleganckie białe osłony (event scrim), które są podświetlane reflektorami led. Za osłonami ukryte są też wszelkie przedłużacze i okablowanie sprzętu audio. Stół (także na wyposażeniu dj'a) przykryty jest specjalnym pokrowcem lub schowany za estetycznym parawanem. Nie stosuję żadnych obrusów i innych prowizorycznych nakryć. Ma być estetycznie i praktycznie. 

1/1

Zabawy

Karaoke, tańce hawajskie w rytm gry na bębnie, zabawa w kapelusze, worek z przebraniami, konkurs "Jaka to melodia",  Dźwig (zabawa nawet dla 50 osób), taneczny pociąg – to tylko niektóre atrakcje. W weselnym repertuarze nie pomijamy także takich klasyków jak: test zgodności czy ręka noga. W sumie w ofercie kilkanaście zabaw - z humorem ale bez obciachu :) 

Ile to kosztuje?

Koszt zależy od rodzaju imprezy (np.: wesele, rocznica, impreza firmowa) i czasu trwania.

Na atrakcyjne rabaty (w przypadku wesel) można liczyć zamawiając u nas dwie usługi:

fotografa (www.wdobrymkadrze.pl) i dj'a :)

Szczegóły oferty ustalam indywidualnie.

Zadzwoń lub napisz 

tel. 501676722

kontakt@wdobrymkadrze.pl

DJ NA WESELE POZNAŃ - TYLKO DJ PIOTR

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now